П`ятниця, 12.07.2024, 21:20
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Межисить

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 40
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Гурткова робота

Гурткова робота

         Важливим фактором для задоволення пізнавальних інтересів і нахилів учнів є гурткова робота.  Діти із задоволенням їх відвідують. В школі  працюють гуртки: «Художня обробка деревини», керівник Неводнічик О. М.  «Основи туризму», керівник Касянчук В.С.  Роботи вихованців Олександра Мойсейовича постійно представлені на районних  та обласних виставках. 

Гурток «Сувенір»

      Молодший шкільний вік — це сприятливий період для розвитку творчих здібностей дитини, її образного мислення, емоційного сприйняття дійсності та активного ставлення до неї.

       Дітей фантазерів, винахідників, тих, хто любить експерементувати, малювати, ліпити, проколювати, клеїти, обплітати, замотувати, пакувати, розвивати свої творчі здібності у колективі однодумців об'єднав гурток «Сувенір» під керівництвом Петручик Галини Никифорівни.
Слово «сувенір» походить від французького слова, що означає «дарунок напам’ять». Традиція дарувати сувеніри збереглася і до наших днів.

      Заняття в гуртку, виготовлення сувенірів допомагає дітям розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до знань. Діти, відвідуючи гурток «Сувенір», розвивають творче мислення, фантазію, приймають креативне рішення, стають високодуховними людьми.

Наші досягнення

           

           

           

           

           

  Наша фото галерея         

           

           

           

           

           

Гурток «Юні квітникарі»

       Інтенсивне використання природних ресурсів і забруднення навколишнього природного середовища породжує проблему оздоровлення довкілля, озеленення міст і сіл. Важливу роль тут відіграє квітникарство як галузь рослинництва, яка займається вирощуванням квітково-декоративних рослин для висаджування в парках, садах, скверах, для внутрішнього декорування приміщень, отримання квітів для букетів. Залучення учнів до створення і підтримки естетичної привабливості середовища - важливе завдання позашкільної еколого-біологічної освіти.

      Останніми роками зріс інтерес до всього, що пов’язано з квітковими рослинами та оформлення з їх допомогою інтер’єрів. І це не мода на квіти, а бажання зробити красивим те місце, де ми живемо, працюємо, навчаємося. Адже квіти створюють затишок, піднімають настрій, знімають стрес. Неабияке значення має залучення дітей до практичної роботи з озеленення, що, зокрема, вносить естетичний аспект в їх екологічне виховання.

       Так уже повелося, що найбільше дітей приваблюють такі заняття, на яких можна навчитися щось зробити для себе. Прекрасна можливість для цього надається дітям на заняттях гуртка «Юні квітникарі» , керівником якого є Петручик Галина Никифорівна.

     Тут навчаються діти, які цікавляться біологією, квітникарством, технікою аранжування. У процесі занять гуртківці ознайомлюються з найпоширенішими квітково-декоративними рослинами, деревами і кущами, які використовуються для озеленення. Вони вчаться спостерігати за природою, збирати природний матеріал, обробляти його так, щоб він не втрачав колір і форму. Вирощуючи декоративні квіткові рослини та сухоцвіти, вони створюють чудові композиції, якими прикрашають кабінети, приміщення школи, де навчаються.

Наша фотогалерея

 

 

Гурток «Школа безпеки»

        Сьогодення приносить зростаючу кількість загроз, у тому числі й самій державності, патріотичне виховання дітей та молоді потребує окремої уваги та активізації. Не менш важливим є й повсякденне навчання підлітків правилам безпечної поведінки в середовищі, формування навичок захисту від сучасних загроз.

        З метою патріотичного та фізичного виховання молоді, сприяння формуванню і розвитку відповідальності і дисциплінованості у школі діє гурток «Школа безпеки» — керівник Ковч Н.Н.
Напрямки діяльності гуртка: військова підготовка (вогнева і стройова), прикладна фізична підготовка, військова топографія та туризм, безпека життєдіяльності та цивільний захист.

Гурток «Зірниця»

        Основний зміст роботи гуртка (керівник Ковч Н. Н.) спрямований на пропаганду серед підростаючого покоління здорового способу життя, прийомам надання першої домедичної допомоги при невідкладних ситуаціях, формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, розумових і фізичних якостей, готовності до виконання громадського і конституційного обов’язку та розвитку почуття особистої відповідальності щодо захисту Вітчизни.

 

Гурток «Юний стрілець»

       Програма гуртка (керівник Ковч Н. Н.) включає в себе вивчення теоретичних питань та отримання умінь у стрільбі з пневматичної зброї. Всі заняття проводяться у спеціально обладнаному класі, по рухомим і не рухомим мішеням, призначеним для стрільби з пневматичних гвинтівок і пістолетів

  • Відвідування гуртка дає можливість учням ознайомитись, навчитись правильній стрільбі та порядку поводження зі зброєю.
  • Формує військово-патріотичне виховання молоді. 

Наші досягнення

У 2017 році учні Никифора Никифоровича зайняли І командне місце в районній Спартакіаді серед допризовної молоді.

Фотогалерея

 

Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Банер
Банер

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz