№
з/п
|
Прізвище,
ім’я по батькові
|
Число, місяць, рік народження
|
Назва навчального
(их) закладу (ів), який (і) закінчив
|
Спеціальність
за дипломом
|
Освіта
|
Який (і) предмет (и) викладає
|
Педагогіч-ний
стаж
|
Рік
проходження останніх курсів
|
Рік останньої атестації, категорія, звання
|
-
|
Вакуліч
Лариса
Галактіонівна
|
27.01.1967
|
Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки
|
Вчитель історії
|
вища
|
Історія, правознавство
|
32
|
30.09.- 11.10.
2019
|
2016-2017 н.р.
«спеціаліст вищої категорії»
|
-
|
Петручик
Марія
Яківна
|
05.02.1958
|
Луцький педагогічний інститут
ім.Лесі Українки
|
Вчитель української
мови та
літератури
|
вища
|
заступник директора з навчально-виховної
роботи
|
39
|
04.03.-15.03.
2019
|
2018-
2019 н.р.,
«спеціаліст вищої категорії»,
«старший вчитель»
|
-
|
Приймачук
Поліна
Олексіївна
|
02.01.1973
|
Волинський державний університет імені Лесі Українки
|
Вчитель
історії
|
вища
|
історія
|
27
|
29.01-09.02.
2018
|
2018-
2019 н.р.,
«спеціаліст вищої категорії»
|
-
|
Приймачук
Галина
Василівна
|
13.09.1962
|
Луцький державний педагогічний інститут імені Лесі Українки
|
Вчитель
російської мови і літератури
|
Вища
|
Російська мова, зарубіжна література
|
35
|
18.06.29.06. 2018
|
2014-2015 н.р., «спеціаліст вищої категорії»,
«старший вчитель»
|
-
|
Приймачук Іван Володимирович
|
01.04.1988
|
Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди
|
Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання, інформатика, основи здоров’я
|
Вища
|
Інформатика, ЗВ
|
12
|
21.05.-01.06. 2018
|
2016- 2017
н. р. «спеціаліст І категорії»
|
-
|
Петручик Сніжана Дмитрівна
|
18.08.1991
|
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
|
Викладач української
мови і
літератури та зарубіжної літератури
|
Вища
|
Українська мова та література
|
6
|
-
|
2016-2017
н. р. «спеціаліст ІІ категорії»
|
-
|
Устинова
Валентина
Андронівна
|
17.04.1965
|
Донецький державний університет
|
Вчитель української мови та літератури
|
вища
|
українська мова та література
|
27
|
16.04 – 27.04 2018
|
2017-
2018 н.р.,
«спеціаліст
І категорії»
|
-
|
Колядюк
Руслана
Володимирівна
|
27.11.1972
|
Волинський державний університет імені Лесі Українки
|
Вчитель англійської та німецької мови
|
вища
|
Англійська мова
|
25
|
06.05.-17.05.
2019
|
2016-2017 н.р.,
«спеціаліст вищої категорії»
|
-
|
Касянчук
Володимир
Степанович
|
05.05.1976
|
Волинський державний університет ім.Лесі Українки
|
Викладач
географії
|
Вища
|
Географія
|
24
|
06.05.-17.05. 2019
|
2015-2016 н.р.
«спеціаліст І категорії»
|
-
|
Галімук
Тетяна
Іванівна
|
|
|
|
Вища
|
Фізика
|
35
|
02.09.-19.09. 2014
|
2009-2010 н. р. «спеціаліст І категорії»
|
-
|
Приймачук
Володимир
Григорович
|
01.01.1959
|
Луцький педагогічний інститут
ім.Лесі Українки
|
Вчитель математики
|
Вища
|
Математика
|
38
|
09.12.-20.12. 2019
|
2015-2016 н.р. «спеціаліст І категорії»
|
-
|
Солдатенко
В’ячеслав
Миколайович
|
27.01.1974
|
Волинський державний університет імені Лесі Українки
|
Вчитель фізичної культури
|
вища
|
Фізична культура
|
13
|
19.09.-07.10.
2016
|
2016-2017 н.р.,
«спеціаліст І категорії»
|
-
|
Неводнічик Олександр Мойсейович
|
25.09.1964
|
Ровенський державний педагогічний інститут імені Д.З. Мануїльського
|
Вчитель загальнотехнічних дисциплін і праці
|
Вища
|
Технології, основи здоров’я
|
34
|
11.01.-22.01.
2016
|
2016-2017н.р.
«спеціаліст
вищої категорії», «старший вчитель»
|
-
|
Приймачук
Тетяна
Іванівна
|
27.05.1960
|
Ровенський державний педагогічний інститут імені Д.З. Мануїльського
|
Вчитель початкових класів
|
вища
|
Початкові класи (4 клас)
|
39
|
12.12.-23.12. 2016
|
2016-2017 н.р.
«спеціаліст вищої категорії»
|
-
|
Гурич
Світлана
Адамівна
|
21.10. 1968
|
Волинський державний університет імені Лесі Українки
Луцьке педагогічне училище імені Я. Галана
|
Вчитель
російської мови і літератури
Вчитель початкових класів
|
вища
|
Початкові класи (1клас)
|
32
|
02.04-13.04.
2018
|
2018-
2019 н.р.,
«спеціаліст вищої категорії»
|
-
|
Гурич
Наталія
Миколаївна
|
02.10.1982
|
Волинський державний університет імені Лесі Українки
|
Вчитель початкових класів
|
Вища
|
Початкові класи(2клас)
|
16
|
07.05.-18.05. 2018
|
2014-2015 н.р., «спеціаліст
І категорії»
|
-
|
Сидорук
Лариса
Миколаївна
|
28.05.1972
|
Луцьке педагогічне училище імені Ярослава Галана
|
Вчитель початкових класів
|
Середня спеціальна
|
Початкові класи
|
28
|
11.11.-22.11.
2019
|
2014-2015 н.р.,
11 розряд
|
-
|
Сафронова Оксана Олександрівна
|
25.03.1983
|
Волинський державний університет імені Лесі Українки
|
Біолог.
Викладач
біології
|
Вища
|
Хімія, ЗВ
|
13
|
29.05-16.06.
2017
|
2017-2018 н.р. «спеціаліст
І категорії»
|
-
|
Петручик Галина Никифорівна
|
09.11. 1982
|
Міжнародний економічний університет імені С.Дем’яненка
|
Вчитель початкових
класів
|
Вища
|
Педагог-організатор
|
11
|
07.09-25.09.
2015
|
2017-2018 н.р.
«спеціаліст І категорії»
|
-
|
Любежаніна
Людмила
Миколаївна
|
15.01.1992
|
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
|
Біолог,
викладач
середнього навчального закладу
|
вища
|
біологія
|
6
|
11.11.-22.11. 2019
|
2018-2019 н.р. «спеціаліст
ІІ категорії»
|
-
|
Ковч Наталія Володимирівна
|
22.05.1991
|
Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
|
Організатор початкової
освіти, вчитель початкової
освіти
|
Вища
|
початкові класи
(фізична культура)
|
8
|
-
|
2018-2019 н.р «спеціаліст
ІІ категорії»
|
-
|
Воробей
Тетяна Володимирівна
|
31.07.1970
|
Луцьке культосвітнє училище
|
Бібліотекар
|
Середня спеціальна
|
Бібліотекар
|
28
|
19.10.30.10. 2015
|
11 розряд,
2015-2016 н.р.
|