Вівторок, 19.03.2024, 08:51
Вітаю Вас Гість | RSS

ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Межисить

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 39
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Протидія Булінгу

Зміни до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу

План заходів ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Межисить щодо попередження насильницької моделі поведінки, випадків булінгу серед учасників освітнього процесу на 2019-2020н.р. рік

Порядок реагування на доведенні випадки булінгу та відповідальність осіб, причетних до булінгу ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Межисить

1. Директор загальноосвітнього закладу повинен довести до відома здобувачів освіти, педагогічних працівників та батьків щодо їх обов’язку повідомляти директора школи про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали.

2. Якщо педагог або інший працівник закладу освіти інший учасник освітнього процесу) став свідком булінгу, він інформує керівника закладу освіти у письмовій формі незалежно від того, поскаржились йому жертва булінгу чи н; або ж аналогічно після отримання звернення дитини.

3. Учасником освітнього процесу (учні, вчителі, батьки) на ім’я керівника освітнього закладу подається заява, де вказується інформація щодо джерела її отримання: • постраждалий чи свідок булінгу (цькування); • підозра про вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками; • достовірна інформація від інших осіб та часу, як довго триває; • одноразовий конфлікт чи відповідні дії носили систематичний характер

4. Відповідно до такої заяви керівник закладу освіти у 3-денний строк видає рішення про проведення розслідування із визначенням уповноважених осіб. 5. Відповідно до рішення керівника закладу освіти по школі створюється наказ про Комісію з розгляду випадків булінгу (цькування) за участі директора закладу, педагогічних працівників, батьків потерпілого та булера, інших зацікавлених осіб.

6. Розглянувши заяву, керівник закладу освіти скликає засідання Комісії з розгляду випадків булінгу (цькування) і окреслює подальші дії.

7. Комісія протягом однієї доби – проводить розслідування, з’ясовує всі обставини цькування та приймає відповідне рішення.

8. За умови визнання Комісією результатів розслідування фактом булінгу (цькування), керівник освітньої установи протягом доби повідомляє уповноважені підрозділи органів Національної поліції України (ювенальну поліцію), Службу у справах дітей.

9. Рішення Комісії з розгляду випадків реєструється в окремому журналі з оригіналами підписів усіх її членів.

10. У разі невизнання Комісією факту булінгу (цькування) і незгоди з результатами рішення потерпілим (його представником), керівник освітнього закладу рекомендує звернутись постраждалому (його представнику)із заявою до органів Національної поліції України.

11. За будь – якого рішення Комісії з розгляду питань випадків булінгу (цькування), керівник закладу освіти забезпечує психологічну підтримку всіх учасників відповідного процесу.

12. Особи, які за результатами розслідування є причетними до булінгу (цькування), несуть відповідальність згідно із частиною другою статті 13 (вчинення правопорушень з статтею 173) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

 

 

 

Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Банер
Банер

Copyright MyCorp © 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz