Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Результати навчальних досягнень

Підсумовуючи показники навчальної діяльності закладу за 2019-2020 н.р., слід звернути увагу на те, що якість навчальних досягнень учнів становить 48% від загальної кількості учнів 3—11-х класів. Учні школи стали призерами олімпіад, конкурсів та змагань районного рівня.

Учениця 8 класу Приймачук Марія зайняла ІІІ  місце у районній олімпіаді з інформаційних технологій (вчитель Приймачук І.В.); учень 10 класу Колядюк Василь - ІІ місце у районній олімпіаді з екології (вчитель Любежаніна Л.М.); учень 11 класу Октисюк Дмитро - І місце у районній олімпіаді з трудового навчання (вчитель Неводнічик О.М.).

Учень 5 класу Приймачук Даніїл став переможцем конкурсу «Срібні дзвіночки» в Самарівській ОТГ, а у фінальному етапі районного конкурсу зайняв ІІ місце (вчитель Ковч Н.В.)

У цьому році учні взяли  активну участь в Міжнародних та Всеукраїнських   інтерактивних конкурсах: знавців фізики «Левеня» - 8, знавців математики «Кенгуру» - 16, знавців української мови ім. Петра Яцика - 29, знавців природознавчих наук «Колосок» - 16, українознавча гра «Соняшник» - 10, літературно-мовному конкурсі імені Тараса Шевченка – 19, природознавча гра «Геліантус» - 14, конкурсі з англійської мови "Гринвіч" -14.

У районних змагання з волейболу серед дівчат команда школи посіла І місце серед команд Самарівського ОТГ і 5 місце серед волейбольних команд району; у  новорічно-різдвяному турнірі з волейболу серед дівчат команда школи зайняла 4 місце.  Команда хлопців посіла ІІІ місце в районному турнірі з міні-футболу,

Учні успішно виступають у районних та обласних змаганнях: районні змагання з настільного тенісу Приймачук Іванна, учениця 10 класу -  ІІ місце (вчитель Солдатенко В.М.); Онищук Микола, учень 7 класу -  ІІ місце на районних змаганнях «Старти надій» (вчитель Солдатенко В.М.); Бущук Юлія, учениця 8 класу - ІІІ місце на обласних змаганнях «Старти надій» м. Луцьк(вчитель Солдатенко В.М.), Касянчук Софія, учениця 8 класу -  ІІІ місце на обласних змаганнях «Старти надій» м. Луцьк (вчитель Солдатенко В.М.).